Авторизация | Регистрация

Чемпіонат України з хокею почався з бійки

15-02-2015, 11:06, Категория - Хоккей
Сабмит в закладки
Чемпіонат України з хокею почався з бійки

В Україні таки стартував внутрішній чемпіонат з хокею. Нинішня першість унікальна – всього 4 клуби, два місяці ігор.

Командизібрали буквально за кілька днів до початку змагань. Відкрився чемпіонат Київським дербі між «Атек» та «Дженералз». Відсутність практики не вплинула на темп гри та запал хокеїстів, вони не тільки вирішували спортивні задачі, а й тішили публіку бійками. Найбільша зчинилася на 24 секунді поєдинку. Перший гол залетів вже на 11-ій хвилині, відзначився гравець «Дженералз» Оксавенко, який за 20 секунд подвоїв рахунок. «Атек» заходився відіграватися, але натомість пропустив ще раз – закинув Мадера. Господарі відзначилися лише під завісу другого періоду, коли ??? готовив передачу тренера гравця Сергія Супруна. До кінця поєдинку господарі скоротили різницю до однієї шайби, однак, перевести грубий ??? не вийшло. На 59-ій хвилині Мадера оформив дубль, і резюмував переконливу перемогу «Дженералз» 4:2.
Олексій Мадера, гравець ХК «Дженералз»:
- Швидко забиті три шайби підряд завжди піднімають бойовий дух, настрій. А тим більше, після такого початку, не зовсім вдалого, два захисники тих, що лідирують втратили, до кінця гри віддалилися із-за бійки. Тому це було дуже важливо - переломний момент в цій грі зіграло на нашу сторону.
Сергій Супрун, тренер-гравець ХК «Атек»:
- Вилучення, там 5:3 було, ми дві шайби пропустили і це нас трохи вибило. Ми зібралися в другому періоді, але не хватило трохи. Перша гра, ігровий сумбур, та ще п’ятірки такі сирі тому, ви розумієте.Похожие новости: